Hotel Solny w Kołobrzegu większy o Solny Resort. W condo   OTWARCIA

Z początkiem sierpnia przy 3-gwiazdkowym hotelu Solny ruszyła 4-gwiazdkowa część Solny Resort docelowo ze 150 apartamentami inwestycyjnymi od 27 do 33 m kw., krytym basenem i salami konferencyjnymi.

Apartamenty w nowej części sprzedawane są od 8950 zł za m kw. z deklaracją stałej stopy zwroty 7 proc. rocznie (wyliczanej na podstawie kwoty netto bez wyposażenia) i 30-dniowym pobytem właścicielskim. W ofercie jest też kilka dwupoziomowych apartamentów z prywatnymi tarasami. Wnętrza zaprojektowane zostały przez pracownię Kultura P

Solny Resort jest połączony z hotelem Solny, otwartym w 1976 r. ze 143 pokojami, salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 270 m kw., strefą odnowy biologicznej, salonem fryzjerskim i kosmetycznym, sauną, restauracją i lobby barem. W 2011 r. hotel został sprzedany przez Orbis za 11,2 mln zł. Właścicielem została rodzinna spółka Solny Investment ze Szczecinka. W 2018 r. podpisała umowę z Erbudem o wartości 26 mln zł na budowę nowej części o powierzchni użytkowej 4,5 tys. m kw.

Do właścicieli spółki należą też obiekty Relax Inn Health & Spa w Ustroniu Morskim i pensjonat Żółty Domek w Szczecinku. Kolejną inwestycja jest Villa Solny z 30 apartamentami w Ustroniu Morskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *