Welnamis   MATERIAŁ PARTNERA

Welnamis to więcej niż tylko urządzenie - to pełne doznanie sensoryczne wykorzystujące  zaawansowany technologicznie system Binatural Acoustic & Dynamic Stimulation - binauralna, akustyczna i dynamiczna stymulacja, łącząca delikatne fale dźwiękowe specjalnej muzyki, przenoszone przez wysokiej jakości słuchawki stereo, z niezwykle wydajnym systemem masażu wibracyjnego, który zintegrowany jest z powierzchnią leżanki MLW Amphibia.

Wielokierunkowe działanie

Sterowana komputerowo terapia akustyczno-wibracyjna trenuje mózg w zakresie relaksacji i korzystania z technik głębokiego relaksu.   Wykorzystując określone wibracje i binauralne częstotliwości audio, system umożliwia nawet najbardziej  zapracowanym umysłom osiągnięcie głębokich poziomów relaksu podczas 30 lub 60 minutowej sesji terapeutycznej.

Co również istotne, audioterapia Quantum Harmonic działa na wielu płaszczyznach jednocześnie – wycisza, redukuje stres, stymuluje krążenie krwi, a także wspomaga detoksykację organizmu oraz budowanie i wzmacnianie odporności. Określone dźwięki spowalniają aktywność umysłową, a częstotliwości wibracyjne działają na konkretne centra energetyczne (czakry) ciała, podobnie jak medytacja. 

Naukowe rozwiązania

System opracowany przez amerykańskich naukowców w celu skutecznego leczenia zaburzeń stresu pourazowego (PTSD) amerykańskich weteranów został z powodzeniem przeniesiony na potrzeby branży beauty, spa & wellness.

Obecna sytuacja sprawiła, że coraz częściej poszukujemy nie tylko nowoczesnych, ale przede wszystkim sprawdzonych i bezpiecznych form relaksacji, które dodatkowo działają korzystnie zarówno na nasz umysł, ale także ciało, przyczyniając się do poprawy ogólnego stanu zdrowia. Marka Gharieni niezmiennie śledzi i podąża za dynamicznie zmieniającymi się trendami, a niekiedy  wyprzedza je, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku oraz konsumentów. Rozwiązanie Welnamis doskonale wpisuje się w obowiązujący trend, gdyż jest ono w pełni bezdotykowe. Dzięki rytuałowi Welnamis można zaproponować gościom nowy i unikalny zabieg, stanowiący połączenie tradycyjnego masażu wellness, innowacyjnej technologii terapeutycznej i medytacji, który umożliwi osiągnięcie stanu głębokiego relaksu i regeneracji organizmu. Dodatkowo technologia ta usprawni funkcjonowanie każdego spa, ponieważ cały zabieg odbywa się w jednym pomieszczeniu, a do jego przeprowadzenia nie potrzebujemy pomocy terapeuty.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *