300-pokojowy AC by Marriott Kraków szykuje się do otwarcia   OTWARCIA

16 sierpnia pierwszych gości przyjąć ma 4-gwiazdkowy hotel AC by Marriott Kraków z 300 pokojami położony przy Krakowskich Błoniach. Inwestorem jest spółka z Grupy Portfel Inwestycyjny, a krakowski hotel jest trzecim obiektem spółki i drugim hotelem pod tą marką w Polsce.

Obiektem zarządzać będzie kierowana przez Agnieszkę Dąbrowską spółka PI Management, certyfikowany operator Marriott International w zakresie Full Service i Select Brands. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest pracownia Tremend.

-Obiekt od 16 sierpnia przyjmie już pierwszych gości, przyjmuje też rezerwacje na przyjęcia okolicznościowe, konferencje, baby shower, wieczory panieńskie i inne wydarzenia tematyczne. Specjalnie w sierpniu będzie można skorzystać z Welcome Rate, dla tych którzy planują przyjazd do Krakowa. Myślę, że Kraków czekał na taki obiekt, który wypełni pewną niszę rynkową, łącząc wiele funkcji w jednym miejscu - podkreśla Agnieszka Dąbrowska, prezes PI Management.

Hotel swoją ofertę kieruje zarówno do grup zorganizowanych, jak i gości indywidualnych planujących pobyty rodzinne. 75 proc. pokoi posiada własne balkony lub tarasy, dodatkowym atutem są pokoje z łózkami przystosowanymi do pobytów osób wysokich z łózkami o długości 220 cm. Obiekt przystosowany jest również do pobytów rodzinnych, 75 pokoi posiada sofy oraz pełne wyposażenie dla najmłodszych gości, w tym wanienki, elektroniczne nianie, podgrzewacze do butelek, przewijaki, nakładki, czy nawilżacze powietrza.

Na gości biznesowych czeka 7 sal konferencyjnych.

Obiekt dysponuje też dużą restauracją Sobremesa z własnym ogródkiem dla 135 osób, restauracja a’ la carte, Lobby Bar'em, Descanso Club'em, a także Aliento Spa, z trzema gabinetami.

Portfel Inwestycyjny Management planuje też uruchomienie pod markami Marriott hoteli Tribute Portfolio w Krakowie i Renaissance w Gdańsku, a także pod należącą do Accoru marką Mercure hotelu w Szklarskiej Porębie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *