Mariusz Paszkiel dyrektorem operacyjnym Marriott Warszawa i inne zmiany w hotelu   PERSONALIA

Mariusz Paszkiel, dotychczasowy dyrektor sprzedaży i marketingu warszawskiego hotelu Marriott, awansował na dyrektora operacyjnego. Nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu została Katarzyna Krasuska, dotychczas zarządzająca działem sprzedaży proakywnej. Natomiast nowym szefem F&B został Mariusz Łukasiak.

Mariusz Paszkiel z branżą hotelarską związany jest od 1998 r. Zaczynał w dziale bankietów hotelu Victoria działającego jeszcze pod marką Intercontinental, przechodząc potem do działu sprzedaży reaktywnej. Po drodze dwa lata spędził w hotelu w Wlk. Brytanii jako night auditor. W 2008 r. przeszedł do działu sprzedaży proaktywnej w hotelu Marriott, w 2011 r. został dyrektorem sprzedaży, w 2013 r. przeszedł na stanowisko dyrektora sprzedaży w hotelu Ossa, a po roku wrócił do Marriott Warszawa już jako dyrektor całego działu sprzedaży i marketingu. W 2017 r. został Hotelarzem Roku w kategorii Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Hotelu Sieciowym.

Katarzyna Krasuska od 2015 r. była dyrektorem sprzedaży w Marriott Warszawa. Z warszawskim Marriottem związana jest od jego otwarcia. W 2013 przeszła do hotelu Warszawianka w Jachrance na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu, potem została account managerem group & leisure w regionalnym biurze sprzedaży sieci Starwood, a w 2014 r. wróciła do Marriotta jako dyrektor sprzedaży.

Na stanowisku dyrektora sprzedaży proaktywnej zastąpił ją Radosław Soliński związany z Marriottem Warszawa od 2017 r., gdy rozpoczął pracę jako sales executive w dziale rezerwacji grupowej, a poźniej jako sales manager. Karierę w branży hotelarskiej rozpoczął 16 lat temu w hotelu Rialto. Później pracował m.in. działach sprzedaży warszawskich hoteli DoubleTree by Hilton Wawer, Novotel Airport i Radisson Blu Sobieski.

Zmiany nastąpiły również w dziale gastronomii warszawskiego Marriotta.
Kluczowe stanowisko w dziale objął Mariusz Łukasiak jako manager F&B i odpowiedzialny będzie za wszystkie restauracje, bary oraz dział konferencji i bankietów. Z gastronomią związany od roku 1995, zdobywając doświadczenia w Eurest Polska, P&O / Princess Cruises Lines Ltd, hotelach sieci Accor w Warszawie i InterContinental Warszawa. W roku 2015 dołączył do Marriott Warszawa jako kierownik bankietów, a 2018 r. został asystentem kierownika gastronomii. Teraz będzie zajmował się koordynacją całej gastronomii warszawskiego hotelu.

Kolejna zmiana to awans Mateusza Cichego na stanowisko managera najważniejszej restauracji w hotelu Marriott: Floor No2, który do tej pory pełnił funkcję supervisora F&B. Do Marriotta dołączył w 2019r. jako kierownik Lobby Baru, a wcześniej pracował w topowych warszawskich restauracjach.

Warty odnotowania jest również fakt awansu Inderjit Manota na stanowisko starszego kierownika kuchni, który będzie pełnił funkcję drugiej osoby dowodzącej, zaraz po szefie kuchni, Pawle Kałuskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Londynie w wielu znanych restauracjach m.in. Gordon Ramsey Plane Food. W warszawskim Marriocie rozpoczął w 2012 r. od stanowiska młodszego kierownika kuchni poprzez kierownika kuchni.

.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *