Otwarcie Radisson Blu Resort w Ostródzie przełożone na wiosnę   INWESTYCJE

Kompleks Radisson Blu Resort Mazury Lakes w Ostródzie, którego otwarcie zapowiadane było do końca tego roku, ostatecznie otwarty ma zostać wiosną przyszłego roku. Zaoferuje m.in. 241 pokoi sprzedawanych w modelu condo z deklaracją stałego czynszu niezależnego od obłożenia, w wysokości 8 proc. rocznie przez 20 lat i trzytygodniowym pobytem właścicielskim.

Na 4,2-hektarowej działce powstanie główny budynek hotelowy o powierzchni 16,2 tys. m kw., gdzie znajdzie się 161 pokoi, połączony z drugim budynkiem o powierzchni 3,1 tys. m kw. z 80 pokojami i - przejściem podziemnym - z budynkiem aquaparku o powierzchni 2,3 tys. m kw. Hotel zarządzany będzie przez sieć Radisson.

Inwestorem jest firma Europlan, na czele której stoi Artur Kozieja. W 2019 r. kupiła od syndyka niedokończoną budowę kompleksu Hotel & Resort Plaza by Condohotels nad Jeziorem Drwęckim, rozpoczętą przez spółkę OPB jeszcze w 2011 r.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *