Kolejne hotele w IGHP

Do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego przystąpiły kolejnej obiekty: Mercure Sepia Bydgoszcz, Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu, Szumy Park na Roztoczu,  Srebrny Dzwon w Kadynach, Grzegorzewski w Tuszynie oraz dwa schroniska PTTK.

Otwarty w 2014 r. Mercure Bydgoszcz Sepia z 90 pokojami w 2019 r. zmienił właściciela i podpisał umowę na zarządzenie z Accorem. Hotel zlokalizowany jest przy głównej ulicy Marszałka Focha naprzeciwko Opery Nova. Składa się z dwóch części: odremontowanej XIX-wiecznej kamienicy, w której mieszczą się apartamenty, oraz nowo powstałego od podwórza pięciokondygnacyjnego budynku, w którym znajdują się pokoje, sale konferencyjne, restauracja i strefa fitness.

Tremonti Ski & Bike Resort otwarty został 1 września. Obiekt składa się z – połączonych ze sobą – czterech nowych oraz dwóch zabytkowych budynków Villa Haase i Villa Waldesheim z początku XX w. , łącznie ze 124 apartamentami, Grotta SPA, zewnętrznym i wewnętrznym basenem oraz restauracją Gusto.

4-gwiazdkowy Szumy Park Hotel w Suścu na Roztoczu koło Tomaszowa Lubelskiego otwarty został w sierpniu. W pierwszym etapie zaoferował 32 pokoje, restaurację Leśna 4, Leśne SPA (sauna i jacuzzi), bar oraz salę konferencyjną o powierzchni 120 m kw. W drugim etapie planowane są kolejne pokoje oraz strefa wellness & SPA z basenem, saunami i gabinetami odnowy biologicznej.

3-gwiazdkowy Srebrny Dzwon Hotel & Spa położony niedaleko Zalewu Wiślanego oferuje 30 pokoi z 70 miejscami w kilku niezależnych budynkach,, restaurację, sale konferencyjne na 100 osób oraz strefę SPA & wellness z gabinetami zabiegowymi, basenem i saunami.

3-gwiazdkowy Grzegorzewski między Łodzią a Piotrkowem Trybunalskim oferuje 31 pokoi, sale konferencyjne o powierzchni ponad 300 m kw., restaurację, chatę grillową i kręgielnię.  

Do IGHP przystąpiły też schroniska w Pieninach: Orlica w Szczawnicy i Trzy Korony nad przełomem Dunajca.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *