Konferencje i wydarzenia – nowe otwarcie   "HOTELARZ"

-Nie podlega wątpliwości, że bez segmentu grup i wydarzeń, branża hotelowa nie odbuduje rentowności. I po wielu miesiącach, w których piętra konferencyjne mogły służyć jedynie jako dodatkowa przestrzeń magazynowa, sale konferencyjne ponownie zaczynają wypełniać się gośćmi - pisze w najnowszym "Hotelarzu" Wojciech Liszka, prezes firmy Z-Factor. Zapytaliśmy dyrektorów konferencyjnych hoteli o to jak do ich obiektów zaczynają wracać konferencje i jak prognozują wyniki na jesień.

Ponadto w najnowszym wydaniu "Hotelarza" rozmawiamy z Grzegorzem Rojkiem, prezesem firmy COHM, zarządzającej hotelami Polonia, Europejski, Piast i Lothus we Wrocławiu oraz przebudowanym Mövenpick Grand, o planach wprowadzania kolejnych hoteli pod sieciowe marki.

Robert Woliński o najsławniejszych hotelarzach wszech czasów, Maciej Kopeć o tym kto i na jakich zasadach może weryfikować informacje o osobach zaszczepionych, Ziemowit Szubielski doradza jak chronić mocne terminy w hotelach, a Anita Bajdalska jakie zabiegi wprowadzić jesienią do oferty hotelowych SPA.

W najnowszym numerze Czytelnicy znajdą także jak zwykle pogłębione aktualności dotyczące zmian kadrowych, nowych inwestycji, otwarć hoteli i istotnych zmian na rynku.

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *