BW Hotel Group Partnerem Srebrnym Hotel Trends 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

BW Hotel Group, jedna z wiodących międzynarodowych sieci hotelowych, została Partnerem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland 2021. To największe wydarzenie dla Top Managementu branży hotelowej w Polsce i CEE w tym roku odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance w Warszawie.

BWH Hotel Group to wiodąca globalna sieć hotelowa składająca się z trzech firm hotelowych: WorldHotels® Collection, Best Western® Hotels & Resorts oraz SureStay Hotel Group®. Sieć obejmuje około 4700 hoteli w ponad 100 lokalizacjach na całym świecie. Portfolio Grupy Hotelowej BWH wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i gości i obejmuje marki: Best Western®, Best Western Plus®, Best Western Premier®, Executive Residency by Best Western®, Vīb®, GLō®, Aiden®, Sadie®, BW Premier Collection® i BW Signature Collection®. W wyniku przejęcia sieć wzbogaciła swoją ofertę o marki: WorldHotelsTM Luxury, WorldHotels Elite, WorldHotels Distinctive oraz WorldHotels Crafted. Portfolio uzupełniają również marki franczyzowe – SureStay®, SureStay Plus®, SureStay Collection® i SureStay StudioSM. W Polsce Best Western Hotels & Resorts posiada obecnie 13 hoteli.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *