Monika Murawska wraca do Zdrojowej jako dyrektor Hiltona w Świnoujściu   PERSONALIA

Monika Murawska, ostatnio zarządzająca hotelami Puro w Krakowie i Gdańsku, a wcześniej związana z siecią Zdrojowa Hotels, wraca do tej ostatniej, obejmując stanowisko dyrektor regionalnej sieci, a równocześnie dyrektor generalnej we flagowym obiekcie Zdrojowej, hotelu Hilton Resort Świnoujście. Zastępuje na tym stanowisku Adama Pruszkowskiego, który pozostaje w Hiltonie i będzie wprowadzał na rynek Hilton Garden Inn w Tbilisi.

Monika Murawska z siecią Puro związana była od 2018 roku, zarządzając najpierw obiektem w Krakowie, a później w Gdańsku. Wcześniej w latach 2016 – 2018 była dyrektorem kompleksu Marine Hotel&Ultra Marine.

Karierę zaczynała w dziale sprzedaży szczecińskiego Radissona. W latach 2006-2008 była kierownikiem działu sprzedaży grup i konferencji w hotelu Hilton Warszawa. Następnych siedem lat spędziła w sieci Starwood jako dyrektor sprzedaży ds. klientów grupowych i konferencyjnych w polskich hotelach sieci. W 2016 r. została zastępcą dyrektora kompleksu Marine Hotel & Ultra Marine, a rok później jego dyrektorem. Jest absolwentką Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi.

Adam Pruszkowski ze świnoujskim resortem Hilton związany był od 2018 roku, wprowadzając go na rynek. Ten posiadający 173 pokoje obiekt działa w ramach kompleksu Baltic Park Molo obok Radissona Blu Resort i jako jedyny hotel Zdrojowej nie był komercjalizowany w systemie condo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *