TRESNA: Lake View Żywiec nad Jeziorem ŻywieckimRozpoczęła się budowa Lake View Żywiec z 96 apartamentami w 4-gwiazdkowym standardzie w miejscowości Tresna nad Jeziorem Żywieckim. W kompleksie zaplanowano strefę SPA & wellness z basenem, restaurację, sale konferencyjne, marinę i plażę.

W Lake View znajdą się 1-, 2- i 3-pokojowe apartamenty z aneksami kuchennymi oraz tarasem bądź ogródkiem w siedmiu budynkach, a funkcje hotelowe skupione będą w budynku głównym. W pierwszym z trzech etapów powstanie 36 apartamentów wykończonych pod klucz z deklarowaną stopą zwrotu w wysokości 8 proc rocznie lub 7 proc. przy 14-dniowym pobycie właścicielskim. Jak można przeczytać na stronie inwestycji, zysk jest „gwarantowany 10-letnią umową dzierżawy z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat”. Obsługą najmu zajmie się „renomowany operator”. Otwarcie obiektu planowane jest w kwietniu 2024 r. Inwestorem jest firma deweloperska Techniq z podkrakowskiej Skawiny, obecna na rynku od 14 lat. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *