Dobry Hotel wydzierżawił dwa hotele H15 w Warszawie i Krakowie

Sieć Dobry Hotel podpisała umowę dzierżawy i zarządzania dwoma 5-gwiazdkowymi hotelami – H15 Palace w Krakowie i H15 Boutique w Warszawie.

Dzięki temu grupa zarządza obecnie 14 hotelami. H15 Palace i H15 Boutique to dwa z trzech obiektów zarządzanych dotychczas przez grupę kapitałową AB Investment Group (trzecim jest hotel Francuski w Krakowie). H15 Boutique Hotel & Residence z 47 apartamentami mieści się w zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy w centrum Warszawy przy ul. Poznańskiej 15. Krakowski H15 Palace zlokalizowany jest przy ul. św. Jana 15, w mieszczańskim Pałacu Lubomirskich, który powstał z połączenia czterech historycznych kamienic oraz z nowo dobudowanej części, obok Muzeum Czartoryskich. Oferuje 71 różnorodnych pokoi i apartamentów. – Oddajemy naszemu partnerowi w zarządzanie dwa wyjątkowe obiekty, a w niedalekiej przyszłości również wyjątkowy trzeci, który jest już w końcowej fazie przygotowań – mówi prezes zarządu AB Investment Group, Grzegorz Rygiel. – Przyszedł czas na kolejne wyzwania i nowe projekty.

Wyznaczyliśmy sobie dalsze cele, aby kontynuować tworzenie nowych wyjątkowych miejsc wykorzystując nasze doświadczenie i potencjał jaki kryją nieruchomości w całej Polsce. Dobry Hotel zarządza hotelami w Trójmieście, Warszawie (Moxy), Krakowie, Poznaniu, Zakopanem, Jastarni i Mikołajkach, wśród których dotąd były dwa 5-gwiazdkowe – Mikołajki i Unicus Palace w Krakowie. – Objęcie zarządzaniem dwóch kolejnych hoteli, to bardzo ważne wydarzenie dla naszej grupy. Ostatnie miesiące pokazały jak ogromny jest potencjał polskiego rynku turystycznego oraz hoteli – mówi prezes zarządu i właściciel Grupy Dobry Hotel, Leszek Mięczkowski. – Tak dużego zainteresowania pobytami w naszych obiektach już dawno nie notowaliśmy. Kolejne tak atrakcyjne lokalizacje, jakimi są dwa wydzierżawione hotele to dla nas możliwość oferowania szerszej oferty pobytowej dla coraz bardziej wymagających gości. Inicjatorem rozmów, w efekcie których Dobry Hotel został zarządcą hoteli H15, był Dariusz Futoma, managing partner Horwath HTL. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *