Karkonosze Springs z generalnym wykonawcą

Generalnym wykonawcą kompleksu Karkonosze Springs z 268 pokojami i apartamentami w Staniszowe (woj. dolnośląskie) została wrocławska firma Atlas Ward Polska. Kompleks oddany do użytku ma zostać w 2023 r.  

Wiodącym inwestorem kompleksu jest Artur Kozieja, twórca Grupy Europlan, a deweloperem, który podpisał umowę z Atlas Ward Polska, firma Oak Property, prowadząca też działalność pod nazwą Condo.pl i Wprost Nieruchomości – to firma wyspecjalizowana w kompleksowej obsłudze projektów deweloperskich, w głównej mierze opartych o model condohotelowy. Europlan i Oak współpracowały już ze sobą przy kompleksie Lake Hill położonym w pobliskiej Sosnówce.

 Karkonosze Springs to kompleks na powierzchni ponad 6 hektarów. Będzie podzielony na trzy strefy – hotelowo-rekreacyjną, rodzinną i kameralną. W strefie rekreacyjnej zaprojektowano butikowy budynek hotelowy z 64 pokojami, strefą SPA i zespołem basenów termalnych oraz restauracją i salą konferencyjną. W strefie rodzinnej wokół naturalnego stawu zaplanowano dziewięć budynków po 14 apartamentów w każdym. Punktem centralnym będzie budynek klubowy z basenem zewnętrznym i plażą. W strefie kameralnej zaprojektowano 10 budynków willowych z ośmioma apartamentami w każdym, przeplatanych sadzawkami, basenami termalnymi, ścieżkami i zielenią. Projekt architektoniczny przygotowało Q2 Studio z Wrocławia.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *