Warszawski hotel Polonia Palace wraca na rynek   OTWARCIA

Zlokalizowany w centrum Warszawy czterogwiazdkowy, 206 pokojowy hotel Polonia Palace 17 września ponownie przyjmie gości, po 1,5-rocznej przerwie spowodowanej pandemią.

Czas zamknięcia operacyjnego wykorzystano na przeprowadzenie modernizacji zaplecza technicznego, a także niezbędnych renowacji wnętrz oraz wymiany roślin, w tym słynnych palm. Na gości czekają pokoje w 5 kategoriach, apartamenty, a także nowości kulinarne.

-Bardzo się cieszymy, że się otwieramy, że wracamy do „nowej normalności” i będziemy spotykać się z naszymi gośćmi na żywo. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w przygotowania do otwarcia, mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowani – mówi Paweł Lewtak, dyrektor hotelu, który w czerwcu tego roku odebrał prestiżową nagrodę Hotel Manager of the Year 2021, przyznawaną przez EHMA, European Hotel Management Association.

-Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out. Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni - dodaje.

Hotel Polonia Palace, znajdujący się w centrum Warszawy, posiada 206 pokoi, 10 sal konferencyjnych, restaurację Polonia, Lobby Bar i część fitness z siłownią, sauną oraz gabinetami masażu. Otwarty w 1913 roku obiekt jest wpisany na listę warszawskich zabytków.

Polonia Palace wraz z hotelami MDM i Metropol należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *