Nowe technologie: wielka nadzieja hotelarstwa   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Pandemia napędza cyfryzację, ale co to w praktyce oznacza dla hoteli? Czy i jak zmienił się proces rezerwacji, ale także preferencji i oczekiwań gości hotelowych?


Panel prowadzi Damian Józefowicz - Customer Success Manager, Profitroom a jego rozmówcami są: Sabina Bartyzel - SVP Operations, Accor Eastern Europe, Agnieszka Dyk - Dyrektor Generalny, VISLOW Resort, Marcin Grochała - Sales Director, UPC Biznes, Kajetan Makowiec - Key Account Manager, IT Enterprise B2B, Samsung Electronics, Barbara Podwysocka - Dyrektor Pionu Bezpieczeństwa, Polski Holding Hotelowy, Karol Wagner - Dyrektor operacyjny / dyrektor pionu hotelowego, DOMS sp. z o.o, Magdalena Ziętek - General Manager, Dune Beach Resort sp. z o.o.

Paneliści poruszają takie zagadnienia jak self check in oraz check out, nowoczesne oprogramowania w pracy hotelarzy a także wyzwania jak wszechobecna aplikacji i technologii a mniejszy kontakt z pracownikiem, którego uśmiech i rozmowa są wciąż bardzo ważne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *