Radosław Suwała dyrektorem regionalnym IGHP w Wielkopolsce   PERSONALIA

Dyrektor generalny trzech obiektów Hoteli Vivaldi Radosław Suwała został powołany na stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w Wielkopolsce. IGHP to największa organizacja samorządu gospodarczego w branży hotelarskiej.

Radosław Suwała całą ścieżkę zawodową jest związany z rodzinnym hotelem Vivaldi. Pierwsze szlify w hotelarstwie zdobywał w gastronomii, poprzez marketing i sprzedaż, aby aktualnie zarządzać trzema obiektami Hoteli Vivaldi – miejskim, 4-gwiazdkowym Vivaldi Poznań, resortowym, 3-gwiazdkowym Vivaldi Karpacz i apartamentowym Avenue22 w Poznaniu. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej oraz Wydziału Zarządzania Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie w 2016 r. ukończył również program Executive MBA.

– Powołanie mnie przez zarząd IGHP na stanowisko dyrektora regionalnego jest dla mnie dużą nobilitacją. Wierzę, że aktywna wymiana wiedzy między IGHP oraz jej członkami ułatwi przedzieranie się przez legislacyjny chaos pandemicznych czasów i pozwoli na sprawne funkcjonowanie branży hotelowej. Regularne spotkania regionalne IGHP to również dobre miejsce na rozmowy z władzami regionów i tworzenie strategii dla branży na przyszłość – mówi Radosław Suwała, dyrektor regionalny IGHP w woj. wielkopolskim.

Na stanowisku dyrektora regionalnego zastąpił Marcina Procajło, dyrektora Mercure Poznań Centrum. Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także pozyskiwanie nowych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *