Warszawski Courtyard najlepszy na świecie w pozyskiwaniu uczestników programu Marriott Bonvoy

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, zajął pierwsze miejsce wśród wszystkich 1273 hoteli marki Courtyard na świecie oraz pierwsze miejsce w Europie wśród wszystkich hoteli sieci Marriott pozyskując najwięcej nowych uczestników programu lojalnościowego Marriott Bonvoy.

W ramach inicjatywy „It All Starts With You” zespół hotelu Courtyard podniósł poprzeczkę innym hotelom, osiągając w sierpniu ponad 165 proc. celu wyznaczonego przez sieć Marriott. Warszawski Courtyard zajął pierwsze miejsce pod względem liczby nowych członków pozyskanych do programu wśród wszystkich hoteli sieci Marriott w Europie oraz pierwsze miejsce w rankingu wszystkich hoteli marki Courtyard na świecie. Dzięki pracy całego zespołu elitarne grono członków programu Marriott Bonvoy w samym sierpniu zasiliło 1658 nowych gości.

– Budowanie sukcesu jest codzienną  pracą każdej osoby zatrudnionej w hotelu. Począwszy od pracowników biur, ale przede wszystkim osób w recepcji, gastronomii czy housekeepingu, których praca i uśmiech składają się na doświadczenie gościa. Codziennie nie tylko stajemy na wysokości wyzwań naszego hotelu, ale również staramy się inspirować naszych gości i tworzyć atmosferę, w której czują się swobodnie. Jestem niezwykle dumny, że nam się to udaje – mówi Artur Derela, dyrektor hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

W comiesięcznym rankingu Marriott Bonvoy są uwzględniane wyniki z ponad 7400 hoteli Marriott na świecie – 30 marek w 134 krajach. W programie zarejestrowanych jest na świecie ponad 140 milionów gości sieci Marriott. W warszawskim hotelu Courtyard członkowie programu stanowią średnio 20 proc. wszystkich gości indywidualnych, co świadczy o lojalności gości względem hotelu i potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel.

4-gwiazdkowy Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni 764 mkw. W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Rokrocznie z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. był doceniamy przez gości hotelowych co uplasowało go w czołówce najlepszych hoteli tej marki na świecie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *