W Olsztynie ruszył Best Western Plus   OTWARCIA

Z końcem września sieć Best Western Hotels & Resorts powiększyła swoje portfolio o nowy obiekt Best Western Plus w Olsztynie z 83 pokojami. Do sieci dołączył należący do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego hotel Kopernik, który po gruntownej modernizacji rozpoczął działalność jako Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town.

3-gwiazdkowy obiekt znajduje się w samym centrum Olsztyna, tuż obok Starego Miasta, a To drugi hotel pod międzynarodową marką w mieście (i całym woj. warmińsko-mazurskim) po otwartym w sierpniu Hamptonie by Hilton. Oferuje pokoje w kategorii standard, premium, studio i apartament, a także cztery sale konferencyjne i salę bankietową z możliwością organizacji wydarzeń do 150 osób oraz restaurację z kuchnią śródziemnomorską i polską. Hotel dysponuje własnym parkingiem zewnętrznym i garażem podziemnym. 

Cieszymy się, że możemy zaprosić pierwszych gości do Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. Jestem przekonany, że hotel w nowej odsłonie zachwyci odwiedzających nowoczesnymi wnętrzami, dobrą kuchnią oraz obsługą na najwyższym poziomie. Zdecydowanym atutem naszego hotelu jest dokonała lokalizacja. Jesteśmy otwarci na gości z segmentu biznesowego, a także na turystów, grupy zorganizowane czy sportowe. Oprócz świetnie wyposażonego zaplecza konferencyjnego zadbaliśmy o komfort podróżujących biznesowo – w naszym hotelowym lobby znajdą oni zaciszne miejsce, gdzie mogą w spokojnych warunkach popracowaćpodkreśla Łukasz Uliszewski, dyrektor Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town.

Obecnie pod markami sieci BWH Hotel Group działa w Polsce 14 obiektów z 1,2 tys. pokoi,  w tym pod Best Western Plus jeden w Krakowie należący do Satoria Group, a wprowadzane pod nie są kolejne hotele sieci PHH: Hetman w Rzeszowie pod Best Western Plus i Reymont w Łodzi pod nową markę Aiden by Best Western. Portfolio hoteli Best Western Plus w Polsce powiększyło się o olsztyński hotel, co jest dla nas kolejnym sukcesem, szczególnie w dzisiejszych czasach, będących wyzwaniem dla branży hotelowej. Wierzę, że lokalizacja obiektu w samym centrum miasta, doskonała oferta usług i udogodnień, a także ludzie, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę tego hotelu spełnią oczekiwania gości odwiedzających to miejsce. Wspieramy właścicieli hotelu naszym 75-letnim doświadczeniem, know-how lidera branży, które są szczególnie cenne w obecnej wymagającej sytuacji rynkowej. Jesteśmy przekonani, że wspólnie łącząc nasze siły będziemy świadkami sukcesu Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town mówi Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca BWH Hotel Group na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *