Nowi ludzie w Dobrym Hotelu   PERSONALIA

Zespół Dobrego Hotelu zasiliło trzech nowych członków. Funkcję dyrektora operacyjnego dla Regionu Południe objęła Agnieszka Bucka, Dyrektorem technicznym został Maciej Barlak, natomiast stanowisko managera controllingu i zakupów pełni obecnie Kamil Borowiak.

Agnieszka Bucka z branżą hotelową związana jest od 20 lat. Po szkoleniu sieciowym we Francji otwierała hotel Campanile w Krakowie. Następnie przez 15 lat pracowała w sieci Qubus Hotel, początkowo jako dyrektor hoteli w Katowicach i w Krakowie, a następnie jako regionalny dyrektor operacyjny. W Dobrym Hotelu objęła stanowisko dyrektora operacyjnego dla Regionu Południe i odpowiadać będzie za sześć hoteli grupy zlokalizowanych w Krakowie, Wrocławiu i Zakopanem.

Nowym dyrektorem technicznym w grupie Dobry Hotel został Maciej Barlak, wcześniej m.in. kierownik projektu w kompleksie Olivia Business Centre w Gdańsku, gdzie zajmował się koordynacją realizacji budynków biurowych, prowadzeniem ofertowania i kontraktacją podwykonawców.

Funkcję dyrektora działu  analiz kosztów i zaopatrzenia objął Kamil Borowiak, który posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w branży gastronomicznej. Był m.in. dyrektorem gastronomii w poznańskiej firmie KF Catering oraz managerem regionalnym w Ever Group, a ostatnio managerem ds. kalkulacji kosztów gastronomi w sieci obiektów wczasowych Holiday Par & Resort.  Do obowiązków Kamila Borowiaka należało m.in. zarządzanie 18 powierzonymi mu restauracjami oraz zapewnienie im funkcjonowania zgodnie ze standardami i procedurami operacyjnymi, przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnych kosztów działalności.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *