Hotel Polonia Palace ponownie otwarty po 1,5 roku

17 września ponownie otwarty został hotel Polonia Palace w ścisłym centrum Warszawy po 1,5-rocznej przerwie, gdy zamknięty został w czasie pierwszego lockdownu. Rok temu w sierpniu ruszył połączony z nim Metropol, a z otwarciem Polonii czekano, aż wystarczająco poprawi się sytuacja na rynku.Czas 1,5-rocznego zamknięcia został wykorzystany na przeprowadzenie modernizacji zaplecza technicznego, a także niezbędne renowacje wnętrz oraz m.in. wymianę roślin, w tym słynnych palm. – Mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów – mówi Paweł Lewtak, dyrektor hotelu Polonia Palace. – Nasi stali goście, a szczęśliwie mamy ich bardzo wielu, cierpliwie czekali na otwarcie. To właśnie oni dokonali pierwszych rezerwacji i mają poczucie, że wracają do domu. Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out.

Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni. 4-gwiazdkowa Polonia Palace wraz z 3-gwiazdkowymi hotelami MDM i Metropol należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”. Metropol z 211 pokojami otwarty został w ostatni weekend wakacji ubiegłego roku. Z otwarciem, położonej w tej samej lokalizacji, Polonii z 206 pokojami czekano, aż Metropol zacznie osiągać satysfakcjonujące wyniki, uzasadniające ponowne otwarcie kolejnego hotelu, co nastąpiło rok później. Hotel MDM przy pl. Konstytucji pozostaje zamknięty i nie ma planów otwarcia go w tym roku. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *