PREM Group będzie zarządzać nowym hotelem w Łodzi

Międzynarodowy operator hotelowy - grupa PREM - podpisał kontrakt firmą DiM Hotele sp. z o.o. - nowym większościowym udziałowcem czterogwiazdkowego hotelu, budowanego przy ulicy Piotrkowskiej w centrum Łodzi - na mocy którego grupa PREM przejmuje pełną odpowiedzialność za zarządzanie obiektem.

Grupa PREM jest jedną z wiodących w Europie firm zarządzających hotelami. Hotele i aparthotele, którymi zarządza, działają pod jej własnymi markami oraz na zasadzie franczyzy w Irlandii, Anglii, Belgii i Francji. Sebastian Rudnikowski - prezes DiM Hotele - powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się na pozyskać tak silnego i doświadczonego partnera dla naszego nowego projektu hotelowego w Łodzi."
 
PREM to także jeden z najważniejszych partnerów International Hotel Group w Europie. "To jest nasz pierwszy projekt w Polsce i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy naszą działalność rozpocząć od współpracy z właśnie tym hotelem w Łodzi" - mówi Jim Murphy, Prezes Grupy PREM. "Obecnie pracujemy też nad kolejnymi projektami, dlatego też mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieć więcej hoteli w Polsce" - dodaje.

Firma DiM Hotele sp. z o.o. w trakcie całych negocjacji z Grupą PREM była reprezentowana przez firmę konsultingową Horwath HTL.


Źródło: Hotelarz

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.