Number One Cup pod patronatem gdańskiego hotelu Number One

Number One Cup to odbywający się w Gdańsku turniej dla młodych adeptów piłki nożnej w kategorii wiekowej 13 lat, którzy za kilka lat mają szansę stać się piłkarzami na najwyższym światowym poziomie. Jednym sponsorem tytularnym jest, pozycjonujący się jako hotel przyjazny dla rodzin, gdański Number One by Grano należący do sieci Grano Hotels.

Podczas Number One Cup zagrali młodzi reprezentanci z 18 klubów, takich jak m.in.: FC Porto, Juventus Turyn, Paris Saint Germain, Bayer Leverkusen, Legia Warszawa czy Jaguar Gdańsk. Wygrał Juventus. Ideą Number One Cup jest integracja społeczności młodych piłkarzy. Organizatorzy - Hotel Number One by Grano, a także Live Adventure i Akademia Piłkarska  Jaguar, chcą tym samym promować otwartość na innych i pokazać, że pomimo pochodzenia z różnych krajów, czy mówienia różnymi językami - młodych ludzi łączy wspólna sportowa pasja.

Jako hotel przyjazny rodzinie postawiliśmy sobie za główne cele promowanie aktywnego stylu życia pośród dzieci i młodzieży szkolnej oraz wspieranie młodych talentów. Jesteśmy wielkimi fanami piłki nożnej, spełniając marzenia młodych piłkarzy, spełniamy też swoje powiedział Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Number One by Grano

Po turniejach eliminacyjnych w Krakowie i w Gdańsku, wielki finał międzynarodowych rozgrywek Number One Cup U-13 odbył się w od 26 do 28 listopada w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club. Sponsorami turnieju były firmy z grupy Dekpol, do której należy Number One - Dekpol Budownictwo i  Dekpol Deweloper, a także Ostromecko, PepsiCo, Eco Club i Ekoncept.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *