VacationClub wprowadza Wellbeing Days dla swoich pracowników

Platforma rezerwacyjna VacationClub, oferująca wynajem apartamentów wakacyjnych w hotelowym standardzie, zaoferowała swoim pracownikom dwa dodatkowe dni płatnego urlopu na życzenie – Wellbeing Days.

„Nie interesuje nas, czy idziesz na jogę, do kina, czy zajadasz czekoladę. To dzień dla Ciebie” – pisze kierownictwo VacationClub w wiadomości do pracowników. Zgodnie z tą filozofią, z Wellbeing Days można skorzystać bez zapowiedzi oraz tłumaczenia powodów.

– Wellbeing Days to pula dni na regenerację dla naszych niezawodnych ludzi. Pracując w branży hospitality, każdego dnia spełniamy życzenia i oczekiwania gości naszych apartamentów. To szczególna praca, w której codziennie jesteśmy poddawani presji, a mimo wszystko musimy zachować uśmiech na twarzy i najwyższe standardy obsługi. Dlatego doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zadbać o dobrostan naszych pracowników – wyjaśnia Krystyna Wróblewska, założycielka platformy. –  Rozumiemy, że każdemu zdarzają się gorsze dni, kiedy po prostu nie chce się wychodzić z łóżka. Teraz będzie je można wykorzystać w dowolny sposób dzięki wprowadzonym właśnie Wellbeing Days.

Firma uważa, że Wellbeing Days przynoszą obustronne korzyści. Wypoczęci pracownicy są pozytywniej nastawieni do wyzwań i chętniej nawiązują kontakty międzyludzkie, co w branży turystycznej stanowi podstawę. Dlatego uważamy, że dodatkowe dni na regenerację to strategia z rodzaju win-win – mówi Krystyna Wróblewska.

VacationClub to polski start-up i serwis rezerwacyjny a także profesjonalny operator apartamentów wakacyjnych. Działa w modelu asset light. Jest jedyną siecią całorocznych apartamentów & domków nad Bałtykiem i w Karkonoszach. To też jedyna w Polsce sieć apartamentów łącząca swobodne pobyty w apartamentach z usługami w 5-gwiazdkowych hotelach #Hotelowy Standard. Zarządza siecią apartamentów w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Grzybowie, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim & Sianożętach, Mielnie, Gdyni & Sopocie, Szklarskiej Porębie i Karpaczu. VacationClub działa na rynku od 2016 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *