Marzena Kijak dyrektor Radisson Blu Gdańsk

Marzena Kijak, która wprowadzała dwa lata temu na rynek pierwszy w Polsce hotel pod marką Radisson na gdańskiej Wyspie Spichrzów, została dyrektor generalną działającego kilkaset metrów dalej Radissona Blu. Z branżą hotelarską związana jest od ponad 20 lat. Karierę zaczynała w 1999 r. w Sheratonie Warszawa, gdzie w latach 2003-2005 pełniła funkcję front office supervisora.

W międzyczasie dziewięć miesięcy pracowała też w Sheratonie w Omanie. W 2006 r. została front office supervisorem, a po kilku miesiącach front office managerem w nowo otwartym hotelu Sheraton w Poznaniu. W 2012 r. przeszła do otwieranego hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie na stanowisko dyrektor sprzedaży i marketingu, a w 2013 r. awansowała na dyrektor generalną. W 2016 r. została też dyrektor regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Podkarpacie. W 2017 r. objęła stanowisko dyrektora powstającego hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Stare Miasto, a na początku 2019 r. przeszła do powstającego hotelu Radisson w Gdańsku. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *