Kozi Gród w rytmie jazzu

Położony na Kaszubach luksusowy hotel Kozi Gród poszerzył swoją ofertę o koncerty jazzowe stanowiące oprawę muzyczną kulinarnego festynu odbywającego się co niedzielę w hotelowej restauracji. Właściciele Koziego Grodu chcą w ten sposób urozmaicić ofertę niedzielną swoim stałym gościom, których od trzech lat działalności wciąż przybywa.

W ten sposób powracający jak i nowi goście hotelu korzystający z niedzielnych festynów kulinarnych w Kozim Grodzie będą mogli nie tylko delektować się wyśmienitymi potrawami szefa kuchni, ale również wyśmienitymi standardami jazzowymi granymi i śpiewanymi na żywo przez duet Jazz Tonight.


Pensjonat Kozi Gród położony jest na terenie Kaszub, 25 km od centrum Gdańska. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących weekendowej ucieczki od zgiełku miasta, jak również firm, które chcą zapewnić swym pracownikom odpowiednie warunki do szkolenia oraz odpoczynek i niezapomniane chwile.Więcej informacji dostępnych jest w dziale marketingu:

Ewa Kąkol, tel. 0 693 376 130, e-mail. ewa@kozigrod.pl

w w w . k o z i g r o d . p l


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *