Rozwój współpracy Austrian Airlines i Air China
Dzięki trzem nowym wspólnym połączeniom oferujemy codzienne loty do Szanghaju, Kantonu (Guangzhou) i Wuhanu

Już od teraz Austrian Airlines, we współpracy z Air China – przyszłym partnerem Star Alliance – przywraca w swojej ofercie codzienne loty do niezmiernie szybko rozwijającego się Szanghaju (przez Pekin). Codzienne wspólne połączenia (codeshare) przez Pekin zaoferują też dostęp do Kantonu na południu Chin i do Wuhanu leżącego w środkowej części państwa. Na skutek powyższych zmian, od lipca – poza obecnymi codziennymi lotami do Pekinu – Austrian każdego tygodnia będzie oferować 42 nowe połączenia między Austrią a Chinami.

Do szybko rozrastającego się Szanghaju, najłatwiej dotrzeć poprzez Pekin. Guangzhou – o wiele lepiej znane pod swoja zanglicyzowaną nazwą Kanton – stanowi centrum najbogatszego regionu Chin, delty Rzeki Perłowej. To właśnie tu zaczął nabierać prędkości chiński boom trwający już od przeszło dwudziestu lat. Wuhan natomiast znajduje się nad środkowym odcinkiem rzeki Jangcy; stanowi siedzibę wielu koncernów przemysłowych i jest ważnym miastem konferencyjnym Państwa Środka.

Współpraca z Air China pozwoli Grupie Austrian Airlines na poszerzenie swojej sieci globalnej oraz oferowanie najlepszych połączeń przez Pekin z najważniejszymi miastami w chińskich prowincjach.

Austrian Airlines należy do Grupy Austrian Airlines, w skład której wchodzą również Austrian Arrows oraz Lauda. Swoje usługi linie świadczą od 1957 r. Od 2000 r. Austrian jest członkiem największego sojuszu lotniczego Star Alliance. Obecnie globalna siatka połączeń Grupy Austrian Airlines obejmuje ponad 130 miejsc docelowych w 66 krajach na pięciu kontynentach. Austriackie linie lotnicze zajmują bardzo silną pozycję w obsłudze ruchu lotniczego na lotnisku w Wiedniu. www.austrian.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.