Nowy dyrektor hotelu Nobu Warszawa z The Bridge Wrocław MGallery   PERSONALIA

Stefan Bauer, ostatnio zarządzający hotelem The Bridge Wrocław MGallery, został wybrany dyrektorem generalnym 117-pokojowego, pięciogwiazdkowego hotelu Nobu Warsaw. Nową funkcję obejmie w połowie stycznia przyszłego roku zastępując za sterami Anthony’ego Campaniarisa, który pozostaje w strukturach sieci Nobu.

Stefan Bauer rozpoczął swoją karierę w branży w 1999 roku w londyńskim hotelu Hilton Park Lane, a następnie dołączył do zespołu Hilton Toronto, gdzie zajmował stanowisko kierownika ds. gastronomii. Swoje doświadczenie w zakresie gastronomii w hotelarstwie rozwijał dalej na stanowiskach kierowniczych w obiektach Hilton Gatwick Airport oraz w nowo otwartym hotelu Hilton Beijing Wangfujjing.

W latach 2010-2012 pełnił funkcję dyrektora regionalnego ds. gastronomii na Europę Północną i Środkową w sieci Hilton Worldwide, a od 2012 roku – dyrektora regionalnego ds. gastronomii na Europę Wschodnią, Rosję, Turcję i Izrael.

Od 2020 roku pełnił funkcję dyrektora generalnego hotelu The Bridge, MGallery we Wrocławiu, a wcześniej pracował w luksusowych obiektach należących do sieci Curio Collection by Hilton.

-Jestem zaszczycony faktem, że mogę stać się częścią tego wyjątkowego zespołu i wraz z nim przyjmować w Nobu Hotel Warsaw gości szukających wyjątkowych wrażeń. Inspirując się japońską filozofią, pragnę kontynuować sukces tej kultowej marki, która łączy w sobie dobrą kuchnię, design i jakość usług na nowym, najwyższym poziomie - skomentował Stefan Bauer.

Otwarty w 2020 roku warszawski Nobu powstał w miejscu dawnego hotelu Rialto. Historia marki Nobu bierze swój początek jeszcze w latach 80., kiedy Robert De Niro stał się regularnym gościem w restauracji prowadzonej przez szefa Nobu Matsuhisę. Aktor namówił go do otwarcia kolejnych lokali oraz hoteli i zaprezentowania wyjątkowych smaków kuchni Nobu oraz usług hotelarskich w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie.


Pierwszy hotel Nobu otwarto w 2013 r. w Caesars Palace w Las Vegas. W 2014 r. ruszył Nobu Hotel City of Dreams w Manili, a dwa lata później Nobu Hotel Miami City Beach. W 2017 r. otwarto Nobu Ryokan Malibu, Nobu Hotel London Shoreditch, Nobu Hotel Ibiza Bay i Nobu Hotel Palo Alto. Nobu Hotel Marbella pierwszych gości przyjął rok później, a w 2019 roku do rodziny Nobu dołączyły hotele w Los Cabos i Barcelonie, następnie w Warszawie, Chicago, Rijadzie, Toronto, São Paulo, Atlancie, Tel Avivie oraz na Portman Square w Londynie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *