„Najsławniejsi hotelarze wszech czasów” – już w sprzedaży   POD PATRONATEM HOTELARZA

Już w sprzedaży blisko 500-stronnicowa książka „Najsławniejsi hotelarze wszech czasów" – pierwsze tego typu opracowanie na polskim rynku. Jej autor, Robert Woliński, przez 15 lat gromadził i łączył ze sobą tysiące faktów dotyczących wybitnych hotelarzy, dzięki czemu powstało unikatowe kompendium wiedzy na skalę światową.

Rozpoczyna się dystrybucja pierwszego nakładu książki - 1000 egzemplarzy. 

Cena książki: 49 zł
Koszt dostawy (niezależnie od liczby egzemplarzy):
- paczkomat Inpost - 12 zł
- kurier Inpost - 15 zł.

Zamówienia należy składać na adres email: famoushoteliers@gmail.com

Szczegóły na temat zamówień:

https://hotelexplorer.pl/aktualnosci/juz-w-sprzedazy-ksiazka-najslawniejsi-hotelarze-wszech-czasow

„Najsławniejsi hotelarze wszech czasów” to chyba najbardziej kompleksowa na świecie pozycja książkowa poświęcona osobistościom hotelarstwa, mającym wkład w rozwój profesji jak i całego przemysłu gościnnego. W trzydziestu sześciu rozdziałach opowiedziano niezwykłe historie czterdziestu jeden hotelarzy: deweloperów, właścicieli i menedżerów hoteli, szefów kuchni i gastronomii, kreatorów nowych konceptów, marek hotelowych i twórców całych łańcuchów. Z książki można dowiedzieć się, jak powstały korporacje i sieci hotelowe m.in. Ritz, Hilton, Marriott, Radisson, Holiday Inn, Sheraton, Accor, Four Seasons, Days Inn, Residence Inn, Howard Johnson's, Hyatt, Best Western, Trust Houses Forte itp. Książka „Najsławniejsi hotelarze wszech czasów” to hołd oddany legendom światowego hotelarstwa, które na trwałe zapisały się na kartach historii.

Więcej o książce pisaliśmy TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *