Nowa wersja serwisu Konferencje.com

15 sierpnia ruszyła nowa, przebudowana wersja serwisu Konferencje.com, najstarszego vortalu branży MICE w Polsce. W obecnej formie serwis Konferencje.com to miejsce spotkań ludzi z branży, prezentacji ofert obiektów konferencyjnych oraz firm organizujących eventy (konferencje, kongresy, pikniki, bankiety,imprezy integracyjne), a także firm zajmujących się obsługą imprez. Serwis należy do IP:tourism, która zarządza największą siecią turystycznych stron www w Polsce. IP:toursim to firma specjalizująca się w e-marketingu dla branży turystycznej.


W chwili obecnej na stronie znajdują się oferty ponad 200 obiektów konferencyjnych z Polski. Przebudowa serwisu spowodowana była rosnącymi wymaganiami branży oraz sugestiami odwiedzających. W związku z dynamicznym rozwojem branży imprez przekształcono dział Eventy, dzieląc go na organizatorów różnego rodzaju imprez, a także firm zajmujących się obsługą imprez. Nowa wersja vortalu umożliwia użytkownikom szybkie wyszukiwanie obiektów konferencyjnych, poprzez kilka kryteriów wyszukiwania np. mapę, miasta,województwa, a także tematycznie. Nowy układ strony pozwala na atrakcyjną prezentację oferty obiektów konferencyjnych i organizatorów. Rozbudowany serwis to także bogate źródło informacji na temat organizacji konferencji i eventów. W dziale Informator można znaleźć aktualności z branży, ciekawe artykuły oraz porady dla organizatorów. Nieodłączną częścią serwisu jest forum dyskusyjne, które stanowi giełdę informacji i miejsce wymiany doświadczeń.


www.konferencje.com

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *