NoclegiTV.pl – baza obiektów noclegowych video

W czwartek 16 sierpnia oficjalnie ruszyła internetowa baza noclegowa, w której można oglądać oferty obiektów noclegowych w formacie video.


Serwis noclegiTV.pl jest pierwszym serwisem w Polskim internecie, który uruchomił możliwość oglądania plików video, obiektów noclegowych z terenu całej polski.
Serwis daje również możliwość, wyszukiwania obiektów noclegowych z możliwością sprawdzenia na mapie, lokalizacji przeglądanego w danej chwili obiektu.


Dzięki prostej wyszukiwarce można w bardzo prosty sposób znaleźć odpowiednie obiekty, na wczasy czy wyjazdy służbowe.
W każdej prezentacji obiektu są umieszczone będą opinie klientów, oceniających dany obiekt noclegowy pod względem: standardu, zgodności z opisem, obsługi czy nawet czystości. Dzięki opiniom, już przed wyjazdem na wczasy, możemy zorientować się czy dany hotel czy pensjonat będzie odpowiadał naszym wymaganiom.

 

Oferta noclegiTV.pl obejmuje praktycznie wszystkie rodzaje obiektów noclegowych od kwatery prywatnych do ekskluzywnych hoteli, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiednią ofertę na własną kieszeń.

 

www.noclegitv.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *