Anna Salamończyk-Mochel p.o. prezesa POT   PERSONALIA

Annę Salamończyk-Mochel, dotychczasowa wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej powołana została przez ministra sportu i turystyki na stanowisko p.o. prezesa POT. Zastąpiła odwołanego 22 grudnia Rafała Szlachtę, który pełnił tę funkcję od października 2020 r.

Wkrótce rozpisany ma zostać konkurs na nowego prezesa POT. Anna Salamończyk-Mochel od 2020 r. nadzoruje w POT Polski Bon Turystyczny, w ramach którego prowadzi m.in. projekt certyfikacji Podmiotów Turystycznych oraz Mobilne Centrum Edukacji Turystyczna Szkoła. W ciągu ostatnich kilku lat pełniła funkcję prezesa zarządu w Fundacji GPW, a także była dyrektorem w Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Wcześniej zdobywała doświadczenie w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego na stanowisku dyrektora biura ministra. Zanim rozpoczęła pracę w służbie cywilnej, związana była z branżą szkoleniową, gdzie koordynowała projekty kierowane do branży turystycznej, m.in. Zielona Firma czy Trening Smaków.

Jest absolwentką studiów MBA Zarządzanie na Uczelni Łazarskiego oraz magisterskich z filologii romańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunkach: public relations, zarządzanie zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *