Do IGHP wstąpiły warszawskie Raffles, Hilton, Four Points i V Hotel

Do IGHP w ostatnim czasie wstąpiły warszawskie hotele sieciowe Raffles Europejski, Hilton i Four Points by Sheraton oraz V Hotel, do niedawna działający pod marką Best Western Plus, łącznie z ponad 700 pokojami.

Hotel Raffles Europejski przy Krakowskim Przedmieściu ze 106 pokojami i apartamentami otwarty został w 2018 r. Pozycjonuje się jako najbardziej luksusowy hotel w Polsce, gdyż marka Raffles należy do kategorii luxury. Hilton z 314 pokojami, 3 tys. m kw. powierzchni konferencyjnej oraz z Holmes Place Premium Club & Spa z 25-metrowym basenem otwarty został w 2007 r. przy ul.

Grzybowskiej na bliskiej Woli, która, gdy się otwierał, nie była jeszcze „bliską Wolą” z nowym zagłębiem biurowym. Four Points by Sheraton ze 190 pokojami przy ul. Suwak w zagłębiu biurowym na Mokotowie otwarty został w 2019 r. jako pierwszy (i jak dotąd jedyny) hotel pod tą marką w Polsce. V Hotel ze 100 pokojami otwarty został w sierpniu ub.r. na granicy Pragi Płd. i Wawra pod marką Best Western Plus, a po roku zaczął działać jako hotel niezależny. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *