Travelocity wspiera aktywną turystykęRedaktorzy serwisu Travelocity polecają najlepsze miejsca dla zwolenników aktywnego wypoczynku

 

Southlake, Teksas, 29 sierpnia 2007- Travelocity, wchodząca w skład Sabre Holdings firma oferująca internetowe usługi zawiązane z turystyką i podróżami, proponuje zwolennikom aktywnego wypoczynku programy wycieczkowe dostosowane do ich potrzeb.

 

Oferta zajęć na świeżym powietrzu obejmuje zarówno wielodniowe wycieczki, jak i grupowe wyprawy nie posiadające precyzyjnie nakreślonego planu, a także maratony, wyścigi, spływy kajakowe oraz obozy surfingowe w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej.

 

„Imprezy sportowe takie jak wyścigi kolarskie oraz biegi stają się dla turystów coraz bardziej istotną częścią ich podróżniczych planów; potrafią oni wybrać się w daleką podróż, byle tylko móc cieszyć się swoimi umiejętnościami sportowymi - mówi Larry Olmsted, redaktor serwisu Travelocity - Dzisiaj mają oni szansę skorzystania z wielu rozmaitych opcji sportowych podróży, wykraczających poza popularne niegdyś klasyczne wyjazdy na narty lub golfa.”

 

Oferta aktywnego wypoczynku Travelocity obejmuje atrakcje przeznaczone dla maratończyków, kolarzy, surferów, kajakarzy, a także wszystkich wielbicieli aktywnej turystyki.  Maratończycy mogą na przykład wziąć udział w biegach odbywających się w dowolnym z dziesięciu największych miast Stanów Zjednoczonych, a także w wielu miastach na całym świecie. Kolarze poszukujący emocjonujących wyzwań mogą spróbować swych sił m.in. w wyścigu Iron Horse Classic odbywającym się w Durango w stanie Colorado, w którym ścigają się z zabytkową amerykańską lokomotywą parową. Aktywni turyści poszukujący słonecznych wakacji na plaży mają do wyboru tygodniowe spływy kajakowe na Półwyspie Kalifornijskim lub obóz surfingowy w Meksyku.

 

„W tym roku turyści, przygotowując się na wakacyjne wyjazdy, zakładają buty do biegania, wskakują na rowery i szykują swoje stroje kąpielowe”- mówi Olmsted

 

Więcej informacji na temat aktywnej turystyki oraz turystyczne wskazówki i rekomendacje znaleźć można stronie http://windowseat.travelocity.com.

 

 

###

 

Informacje o Travelocity:

 

Travelocity jest firmą wchodzącą w skład Sabre Holdings, oferującą  turystom usługi związane z turystyką i podróżami. Jest szóstą , co do wielkości agencją turystyczną na świecie. Travelocity ma główną siedzibę w Southlake w Teksasie, a do prowadzonych przez nią przedsiębiorstw należą specjalizująca się w podróżach służbowych Travelocity Business, lastminute.com -  internetowa agencja turystyczna oraz ZUJI – jedna z największych internetowych agencji turystycznych w regionie Azji i Pacyfiku. Travelocity oferuje swoim klientom 24-godzinną telefoniczną obsługę przez 7 dni w tygodniu, zaawansowaną technologię zakupów, a także proaktywny pakiet ubezpieczeń turystycznych – więcej szczegółów na stronie internetowej: www.travelocity.com/guarantee oraz www.travelocity.com.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *