Obiekty INTERFERIE już w portalu rezerwacyjnym PHH wPolsceNajlepiej.pl

Na stronie internetowej wPolsceNajlepiej.pl, należącej do Polskiego Holdingu Hotelowego, pojawiły się już obiekty sieci INTERFERIE, która przejmowana jest obecnie przez PHH od KGHM. Łącznie na stronie rezerwacyjnej holdingu znajdują się oferty 27 hoteli i obiektów, należących do grupy PHH oraz sześć obiektów INTERFERIE.

Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit, Świeradów-Zdrój

Do serwisu rezerwacyjnego dołączono hotel Interferie Medical SPA (Świnoujście), Interferie Sport Hotel Bornit (Szklarska Poręba), Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit (Świeradów-Zdrój), Interferie Cechsztyn (Ustronie Morskie), Interferie Argentyt (Dąbki) Interferie Chalkozyn (Kołobrzeg). – Dołączenie do strony rezerwacyjnej PHH kolejnych sześciu obiektów INTERFERIE wzbogaca naszą ofertę turystyczną w portalu wPosceNajlepiej.pl. Dzięki temu wspólnie możemy oferować naszym gościom doskonałe warunki do wypoczynku na terenie całego kraju, a jednocześnie wzmacniać i promować rynek hotelarski w Polsce – podkreśla Magdalena Szefernaker, rzecznik prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Aktualnie na stronie www.wpolscenajlepiej.pl znajdują się informacje o 33 hotelach i obiektach, w których można bezpośrednio przez portal dokonać rezerwacji. Dzięki udostępnionym filtrom użytkownicy mogą wyszukać oferty według miasta, destynacji, standardu obiektu, typu obiektu, oferowanych udogodnień, rodzajów pokoi czy atrakcji. Zainteresowani znajdą tutaj również wszystkie oferty specjalne dostępne w hotelach grupy, które można filtrować według destynacji oraz rodzaju wypoczynku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *