Nowoczesna technologia – doświadczona grupa
Ruszyła nowa platforma turystyczna www.hotelenet.com. Jest to nowoczesna platforma internetowa, oferująca usługi turystyczne w Polsce, jak i za granicą w systemie „on –line”, w tym głównie internetową sprzedaż miejsc hotelowych oraz pakietów turystycznych, wycieczek, biletów lotniczych i autokarowych, wynajem samochodów i wiele innych produktów. System obsługuje osoby prywatne, jak i firmy, którzy w jednym miejscu mogą zaplanować swoją podróż i dokonać zakupu „on line” zgodnie z dewizą firmy -HoteleNet - WSZYSTKIE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE.

System HNS funkcjonuje w oparciu o City Break Distribution System (CBS), wiodącego dystrybutora rezerwacji „on-line” w światowej turystyce (www.citybreak.com) i jest prostym i łatwym narzędziem rezerwacyjnym,zarówno dla pracowników hotelu, jak i jego potencjalnych gości.


 System HoteleNet (HNS) to:


• włączenie oferty hotelu do systemu rezerwacyjnego HNS/CBS, który obsługuje 2000 agentów zagranicznych, 5000 hoteli irocznie dokonuje ponad 500.000 rezerwacji


• gotowe narzędzia do samodzielnego publikowania cen stosownie do stanu obłożenia w hotelu

• możliwość podłączenia do strony hotelu mini-silnika bez konieczności zmiany wyglądu strony hotelowej, co daje hotelowi narzędzie do sprzedaży miejsc bezpośrednio z własnej witryny internetowej

• samodzielne zarządzanie dostępnością pokoi, ich cenami, pakietami i informacją o hotelu w realnym czasie w systemie (własny kod dostępu do systemu rezerwacyjnego)„Współpraca z naszym systemem jest łatwa i prosta, ponieważ stosujemy zaawansowane technologie informatyczne i uproszczone formalności. Ten kanał dystrybucji znacząco powiększa możliwości sprzedaży miejsc hotelowych i na pewno już za kilka lat właśnie w Internecie będzie dokonywało się 60- 70% transakcji online.


Dla naszej grupy jest to naturalna kolej rozwoju. Jesteśmy partnerami hoteli od 18 lat i kompleksowo dostarczamy rozwiązania. Uzyskany efekt synergii między naszymi spółkami pozwala nam na precyzyjne zaspokajanie potrzeb hoteli z jednej strony, jako dostawca wyposażenia, a z drugiej strony jako dostawca nowoczesnej technologii do zarabiania pieniędzy przez hotel” – mówi Violetta Hamerska – wiceprezes zarządu HOTELENET sp. z o.o.


Firma Hotelenet zaprasza hotele i bura podróży do współpracy. Oprócz miejsc noclegowych istnieje możliwość sprzedaży różnych pakietów hotelowych, w tym pakietów weekendowych w systemie „on line”.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje dodatkowe:

Firma HoteleNet sp. z o.o. należy do Grupy Nordic, w której największą spółką jest firma Nordic Team (www.nordic.pl),od 18 lat, zaopatrująca hotele w Polsce, w wysokiej jakości urządzenia i rozwiązania technologiczne. Nordic Team jest dystrybutorem renomowanych światowych producentów hotelowych takich, jak: Elsafe, Inhova, EMS, Northmace Hendon, Vectron i wielu innych.

Hotelenetsp. z o. o. ma również zarejestrowane biuro podróży Nordic Travel. Zespół tworzą doświadczeni ludzie z turystki i hotelarstwa.


Informacje dodatkowe: nordic@nordic.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *