Nowi dyrektorzy wszystkich sieciowych hoteli PHH w Warszawie   PERSONALIA

Nastąpiły zmiany dyrektorów warszawskich hoteli Polskiego Holdingu Hotelowego. Adriana Biernatowicz-Jadczak została dyrektorem generalnym 5-gwiazdkowego Regent Hotel na Mokotowie, a Artur Derela zastąpił ją na stanowisku dyrektora Renaissance Airport. Z kolei jego w Courtyard by Marriott Airport - Sylwia Korzeniewska, dotychczas zastępcą dyrektora hotelu. Zmiana dyrektora nastąpiła również w Hampton by Hilton Warsaw Airport – stanowisko GM hotelu objął Matthieu Carrour.

– Zgodnie z polityką firmy, zaproponowaliśmy naszym doświadczonym dyrektorom możliwość dalszego rozwoju – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Sprawdzili się, jako fachowcy o dużym poziomie kompetencji, więc jestem przekonany, że zagwarantują hotelom rozwój zgodnie z wysokimi standardami, które obowiązują w grupie PHH. Wiemy, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami w ramach rozwoju naszej firmy, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani i w pewnym sensie wyróżnia nas to na rynku hotelarskim. Przed nami wiele nowych wyzwań i cieszę się, że nasz zespół cały czas się umacnia, a hotelarze z takim doświadczeniem mogą rozwijać się w naszej firmie i wspierać rozwój naszej grupy. 

Adriana Biernatowicz-Jadczak ma blisko 25 lata doświadczenia w branży hotelarskiej. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2013 roku, gdzie jako dyrektor hotelu z sukcesem wprowadziła na rynek hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport. Następnie, w 2018 roku, objęła funkcję dyrektora generalnego nowo wybudowanego, pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. W Regencie zastąpiła Łukasza Karpińskiego, który zarządzał nim od czasu przejęcie przez PHH, a wcześniej był dyrektorem Hamptona by Hilton Airport Warsaw. Łukasz Karpiński rozstał się z siecią PHH.

Artur Derela również od 25 lat jest w branży hotelarskiej. Dołączył do zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego w 2019 r., gdzie do końca sierpnia 2020 r. pełnił funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie, a w tym samym czasie od kwietnia wspierał merytorycznie załogę Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. Natomiast, od 1 września 2020 roku pełnił funkcję dyrektora czterogwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Wcześniej był przez wiele lat związany z grupa Orbis/Accor dochodząc do stanowiska dyrektora generalnego Mercure Grand Warszawa – flagowego Mercure Accoru w Polsce.

Nowym dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel od 1 lutego została Sylwia Korzeniewska, mająca 20 letnie doświadczenie w hotelarstwie. Z hotelem związana jest od 14 lat, z czego ostatnie 4 lata pełniła funkcję zastępcy dyrektora hotelu. Sylwia Korzeniewska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Matthieu Carrour, nowy dyrektor Hampton by Hilton Warsaw Airport z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2016 roku. To właśnie w tym hotelu zdobywał swoje pierwsze doświadczenie operacyjne w grupie PHH. Dalej rozwijał się w gdańskim Hampton by Hilton Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel, Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town, a w ostatnim czasie pełnił funkcję dyrektora hotelu Moxy Poznań Airport.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *