PHH Partnerem Strategicznym HIT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Polski Holding Hotelowy, największa w naszym kraju grupa hotelowa z wyłącznie polskim kapitałem, został Partnerem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE. To największe w Polsce i CEE forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 23 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Polski Holding Hotelowy to spółka w 100 proc. z kapitałem państwowym, której celem jest nowoczesne zarządzanie obiektami świadczącymi usługi hotelarskie należącymi do Skarbu Państwa. W grupie kapitałowej PHH znajduje się obecnie łącznie 27 hoteli i obiektów. Ponadto w grudniu tego roku holding podpisał warunkowe umowy na zakup sieci Geovita i Elbest, dysponujących łącznie 12 hotelami i 17 ośrodkami wypoczynkowymi.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to organizowane przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie rokrocznie stanowi platformę gromadzącą czołowych inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, funduszy inwestycyjnych i banków, a także architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Konferencji towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *