Nowy dyrektor Sheratona Grand Kraków. Z Grecji   PERSONALIA

W połowie lutego nowym dyrektorem hotelu Sheraton Grand w Krakowie zostanie Apostolos Papatolios, przez ostatnie sześć lat zarządzający Sheratonem w Batumi. Zastąpi na tym stanowisku zarządzającą hotelem od września 2019 r. Gabrielę Ditetovą, która karierę będzie rozwijać w swojej rodzinnej Pradze. Hotel ma też nowe kierownictwo F&B.

Apostolos Papatolios związany jest z hotelarstwem od ponad 20 lat. W latach 2005 -2011 pracował jako F&B Director w Intercontinental Ateny, a przez kolejne dwa lata na tym samym stanowisku w hotelu Renaissance Sharm El Sheikh, wspomagał też jako dyrektor gastronomi otwarcie Renaissance’a w Kairze. W 2014 r. został dyrektorem generalnym hotelu Le Meridien Amman w Jordanii, a w 2016 r. – Sheratona Batumi w Gruzji.

Nowym dyrektorem F&B w Sheratonie Grand został Amit Taneja, który przyjechał do Polski z Baku, gdzie zarządzał kuchnią kilkunastu restauracji hotelu JW Marriott, natomiast nowym szefem kuchni jest Stanisław Bobowski, który był szefem kuchni w hotelu Marriott Diplomatic Quarter Riyadh w Arabii Saudyjskiej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *