Mextra Partnerem Platynowym HIT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Mextra, specjalizująca się w wyposażeniu meblowym dla branży HoReCa, została Partnerem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2022. To największe w Polsce i CEE forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 23 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Mextra współtworzy historię branży dla branży HoReCa w Polsce, zapewniając sobie zaszczytne miejsce lidera tego rynku. Tworzy produkty, które podbijają rynki całej Europy. Jest polską firmą o międzynarodowym zasięgu, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego klienta. Tworzy meble, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością i najlepszymi cenami.  Zespół handlowców sprzedaje regularnie jej produkty do 19 krajów Europy, obsługując klientów w 8 językach. Posiada sklepy w 10 krajach Europy.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to organizowane przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie rokrocznie stanowi platformę gromadzącą czołowych inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, funduszy inwestycyjnych i banków, a także architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Konferencji towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *