Agnieszka Irmina Adamczuk dyrektor sieci Saltic Hotels   PERSONALIA

Agnieszka Irmina Adamczuk, przez ostatnie osiem lat związana z hotelami sieci Louvre Hotels Group, została dyrektorem generalnym w grupie Saltic Hotels, obejmując zarządzanie Saltic Resort & SPA w Grzybowie k. Kołobrzegu ze 162 pokojami oraz koordynując działania preopeningu Saltic Resort& SPA w Łebie, który otwarty ma zostać w kwietniu.

Z branżą hotelarską związana jest od ponad 15 lat. Już w trakcie studiów związała się z branżą hotelarską, pracując jako pokojowa w Aberystwth w Walii oraz w recepcji lubelskiego hotelu Victoria. Jeszcze podczas studiów na Politechnice Lubelskiej stawiała pierwsze kroki jako manager hotelu Locomotiva w Lublinie. Następnym wyzwaniem stał się projekt pre-openingu hotelu Koronny w Zamościu

W 2013 r. związała się z siecią Louvre Hotels Group. Zaczynała jako asystent dyrektora kompleksu w Campanile - Premiere Classe we Wrocławiu, następnie została room division managerem w warszawskim kompleksie Louvre’a z Golden Tulip - Campanile - Premiere Classe, a w 2015 r. jako 30-latka objęła stanowisko dyrektora generalnego Campanile Lublin, będąc jednocześnie managerem projektu New Breakfast Concept dla hoteli Campanile w Polsce Rok później została dyrektorem generalnym wrocławskiego kompleksu, a pod koniec 2017 r. zastępcą dyrektora generalnego warszawskiego kompleksu.

Saltic Resort & Spa otwarty został latem 2019 r. w modelu condo. Kolejną powstająca inwestycją jest Saltic Resort & Spa w Łebie. Dysponował będzie 126 pokojami, a także basenem zewnętrznym i wewnętrznym, rozbudowaną strefą SPA & wellness z saunami i gabinetami zabiegowymi, restauracją, pool barem i salą zabaw. W drugim etapie planowany jest budynek ze 163 apartamentami.  Jesienią 2020 r. inwestor podpisał z siecią Louvre Hotels Group list intencyjny na wprowadzenie hotelu pod markę Golden Tulip, a aparthotelu pod Golden Tulip Residence, ale do dziś nie ogłoszono finalizacji umowy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *