W Darłowie przy hotelu Apollo powstać ma Apollo Residence

W Darłowie przy plaży obok 4-gwiazdkowego hotelu Apollo planowany jest aparthotel Apollo Residence z 48 apartamentami od 31 do 113 m kw. Inwestor złożył wniosek o pozwolenie na budowę.

4-kondygnacyjny budynek z wielkowymiarowymi przeszkleniami i dużymi tarasami ze szklanymi balustradami zaprojektowany został przez gdyńską pracownię Arch-Deco. Również na dachu znajdzie się taras oraz jacuzzi i sauna. Jak opisuje Arch-Deco: „Bryła budynku, w kształcie litery L, została zróżnicowana wysokościowo, z podniesieniem jej w północno-zachodnim narożniku. W części północno-wschodniej zlokalizowano dominantę wysokościową, korespondującą przestrzennie z rotundą istniejącego hotelu Apollo. Północna elewacja obiektu, z ekspozycją bezpośrednio na morze, została łagodnie przełamana, nawiązując swoim geometrycznym obrysem do morskiej fali. Dla złagodzenia wizualnego odbioru obiektu oraz nawiązania do okrągłości dominanty, północne narożniki obiektu również zostały zaokrąglone. Dominującym materiałem zastosowanym w obiekcie są przeszklenia fasad, które nadają mu lekkości oraz umożliwiają korzystanie z wyjątkowości atutów krajobrazowych lokalizacji”.

Apartamenty będą sprzedawane w standardzie deweloperskim, ale można też wybrać jeden z pakietów wykończenia pod klucz.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *