Kierunek Ustka – kompleks apartamentowy od Duda Development   INWESTYCJE

Firma Duda Development otrzymała pozwolenie na budowę kompleksu Kierunek Ustka ze 115 apartamentami inwestycyjnymi w miejscu dawnego ośrodka Funduszu Wczasów Pracowniczych Czarodziejka.

Wybudowany w latach 30. i wpisany obecnie do wojewódzkiej ewidencji zabytków obiekt, położony 140 metrów od plaży, obok Parku Zdrojowego, zostanie gruntownie przebudowany. Ponadto w kompleksie powstaną dwa nowe budynki apartamentowe. W parterach apartamentowców mieścić się będą lokale komercyjno-usługowe, a w podziemiu garaż. W inwestycji znajdą się lokale typu studio, a także mieszkania dwu- i  trzypokojowe. Ich przedsprzedaż ruszyć ma już w najbliższych miesiącach. Apartamentowce o elewacjach utrzymanych w jasnej, naturalnej kolorystyce zaprojektowane zostały w nowoczesnym stylu. Budynki i części wspólne zdobić będą fragmenty ścian z cegły oraz szklane, jednolite balustrady tarasów. Inwestor planuje rozpoczęcie prac budowlanych jeszcze w tym roku.   

Kierunek Ustka jest pierwszym projektem o charakterze rekreacyjnym Duda Development, który poznański deweloper przeprowadzi w lokalizacji turystycznej. Duda Development ma w swoim potfolio liczne inwestycje gruntowe, projekty mieszkaniowe jedno i wielorodzinne oraz inwestycje komercyjne m.in. w Poznaniu i okolicach, Łodzi oraz Gliwicach.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *