Styl puka do drzwi


 

Drzwi wewnętrzne to obowiązkowe wyposażenie każdego domu, postrzegane głównie przez pryzmat użyteczności. Jeszcze do niedawna ich głównym zadaniem był podział o poszczególnych pomieszczeń w domu oraz zapewnianie w nich ciszy i intymności. Obecnie znacznie więcej oczekujemy od drzwi wewnętrznych, które muszą być już nie tylko praktyczne, ale także powinny stanowić modny i efektowny element dekoracyjny wnętrza.

O funkcjonalności, ciekawym wzornictwie i ponadczasowej estetyce na pewno możemy mówić w przypadku LOGO, najnowszej kolekcji drzwi drewnianych w ofercie salonów z drzwiami INTERNO. Tutaj niebanalny design otrzymano dzięki połączeniu naturalnego drewna oraz trzech podłużnych, satynowych okienek. Zamontowano je bez ramek przyszybowych, tak by tworzyły z płaszczyzną drzwi idealnie płaską powierzchnię. Niebanalny kształt szklanych prześwitów i efekt łączenia z drewnem podkreślony został lustrzanymi obwódkami, w których osadzono szyby. Zabieg ten dodał drzwiom elegancji, lekkości i finezji. Okienka w drzwiach LOGO to estetyczny element dekoracyjny, który we wnętrzu tworzy swoistą i ciekawie wyglądającą ‑grę odbijających się w lustrach refleksów i świateł z sąsiednich pomieszczeń.LOGO to najwyższej jakości drzwi drewniane pokryte naturalnym fornirem. W kolekcji INTERNO do wyboru jest kilkanaście modnych wzorów m.in. teak, dąb w pięciu rodzajach, klon, jesion, jatoba, merbau, orzech amerykański, brzoza fińska, brzoza, klon oliwkowy, czy palisander santos. Drzwi LOGO oferowane są w komplecie z ościeżnicą regulowaną (cena za komplet od 1780 zł z 22% VAT).


Doskonałym uzupełnieniem nowych drzwi i przysłowiową kropką nad ‑i będą eleganckie klamki OLIVARI serii LINK i LOGO.

 

INTERNO to sieć  nowoczesnych salonów oferująca drzwi wewnętrzne, zarówno drewniane, jak i szklane oraz systemy przesuwne, a także szeroki wybór akcesoriów i elementów wykończeniowych do drzwi. Firma proponuje bogatą ofertę standardowych rozwiązań na każdą kieszeń, a także realizuje nietypowe zamówienia z powodzeniem zaspokajając potrzeby i wyrafinowane gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Na szczególną uwagę w ofercie INTERNO zasługują włoskie kolekcje klamek OLIVARI i MANDELLI, marek znanych i cenionych na całym świecie. Na tle konkurencji INTERNO wyróżnia się wysoką jakością oferowanych produktów oraz ich oryginalnym i nowoczesnym wzornictwem.

www.interno-drzwi.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *