Pierwsze seminarium VCS Polska – dystrybutora sprzętu dZine w Polsce

20 lutego oraz 05 marca 2008 roku w Poznaniu odbędą się pierwsze seminarium organizowane przez firmę VCS Polska, generalnego dystrybutora sprzętu dZine w Polsce dotyczące wykozystania digital signage jako dynamicznego narzędzia marketingowego.
 VCS Polska od 12 lat zajmuje się tematyką związaną z POS i CCTV będąc Integratorem dla wielu światowych producentów a od 2007 roku jest przedstawicielem producenta rozwiązań z zakresu digital signage, firmy dZine.

 

dZine powstał w 1992 roku i do dziś jest jednym z najpopularniejszych producentów urządzeń oraz oprogramowania do zdalnego zarządzania Systemem Publicznych Wyświetlaczy.


Do dziś na całym świecie zamontowano ponad 75 tysięcy kontrolerów firmy dZine. W systemy i urządzenia opracowane przez tego belgijskiego producenta wyposażonych jest między innymi 250 głównych lotnisk i stacji kolejowych w Europie, Afryce, Ameryce Północnej, Południowej i Azji. dZine z powodzeniem wdraża swoje systemy dla sektora bankowego (Fortis Bank, Santander Direkt Bank, Delta Lloyd Bank, Generali Bank, ABN Amro, KBC Bank & Verzekering …), sieci hoteli (grupa Accor, Sheraton, Hilton …). Użytkownikami systemów dZine są także Kinepolis, Grand Casino, Siedziba Unii Europejskiej, McDonalds, IKEA, BMW, PEPSI, Peugeot, Toyota, Opel, Shell, BP, ERA GSM i wiele innych.

 

 

Technologia digital signage z dZine

Produkt GT2 Player firmy dZine to multimedialna platforma działająca nawet 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, składająca się z playerów oraz dedykowanego oprogramowania do kreacji i zdalnego zarządzania wyświetlaczami.

 

Dlaczego tak wiele firm i instytucji na świecie zaufało dZine?

Od początku lat 90 inżynierowie i programiści dZine pracują nad ciągłym udoskonalaniem swoich systemów korzystając z nowoczesnych technologii oraz doświadczeń wynikających z setek tysięcy zamontowanych urządzeń dZine.

Dzięki ich pracy mamy do dyspozycji system oraz urządzenia, które gwarantują swoim użytkownikom niespotykaną nigdzie indziej kulturę pracy. Do najważniejszych zalet produkowanego przez dZine systemu musimy zaliczyć:

 

- pełne bezpieczeństwo – dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego (On Time) nigdy nie dotkną nas problemy związany z wirusami, „hackingiem”, czy błędami systemowymi,

 

- stabilność - pełen monitoring sprzętu i oprogramowania odtwarzającego poprzez SNMP

 

- funkcjonalność – jedna platforma multimedialna do kreacji i zdalnego zarządzania dla projektów stacjonarnych oraz zastosowań mobilnych (komunikacja publiczna - tramwaje, autobusy, kolej)

 

- elastyczność – pełne wsparcie dla wszystkich wyświetlaczy, obsługa MPG1, MPG2, DVD, Macromedia FlashFile, HTML, PowerPoint, bazy danych SQL, Oracle, XLS, MDB, CSV, TXT, streaming video, TV, audio i wiele innych,

 

- innowacyjność - systemy dZine umożliwią nie tylko zarządzanie grupą tysięcy wyświetlaczy z dowolnego miejsca na świecie przy pomocy osobistego komputera, ale również dzięki zaawansowanej technologii pozwalają jednocześnie na precyzyjne dotarcie z naszym komunikatem (audio, video i pozostałymi) tylko do osoby, do której chcemy dotrzeć,

 

- prostota – każdy, nawet bez przeszkolenia dzięki intuicyjnej obsłudze programu może tworzyć strony pełne informacji i zarządzać własną siecią wyświetlaczy.

 

dZine poza projektowaniem i wdrażaniem nowych technologii wie również jak ważna jest troska o swoich kooperantów. Tylko w dziale rozwoju ponad 30 osób czuwa nad tym, aby zapewnić swoim użytkownikom stały dostęp do innowacji i pełnego wsparcia technicznego oraz merytorycznego.

 

Informację dotyczące udziału w seminarium:

VCS Polska, tel.: 061 839 19 00, fax.: 061 839 22 78, mail.: info@vcs.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *