Moxy Poznań Airport najlepiej oceniony przez gości w gastronomii

Moxy Poznań Airport, należący do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli Moxy w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) pod względem zadowolenia gości z gastronomii w styczniu 2022 roku.

– Bardzo się cieszymy, że w tym szczególnym i niełatwym dla naszej branży czasie zaangażowanie i ciężka praca zespołu recepcji i naszego koordynatora gastronomii, Krzysztofa Pellowskiego przyczyniła się do takich wyników. Dziękuję załodze Moxy Poznań Airport za wspaniale wykonaną codzienną pracę, która została doceniona przez naszych gości– mówi Aleksandra Tymofiejczuk-Niekrasz, p.o. kapitana Moxy Poznań Airport.

– Ze względu na lokalizację hotelu przy lotnisku, goście doceniają przede wszystkim nasze śniadania, które w ostatnim czasie zostały ulepszone i wzbogacone o lokalne, świeże produkty. Ponadto, intensywnie rozwijamy nasz bar o autorskie koktajle oraz przekąski w stylu Moxy, które zdecydowanie są naszym największym atutem i cieszą się sporym uznaniem, nie tylko wśród gości hotelowych – podkreśla Krzysztof Pellowski, koordynator gastronomii w Moxy Poznań Airport.

120-pokojowy hotel, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Otwarty został w 2019 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *