Nowy hotel w grupie hoteli PPH&R – luty 2008

Program marketingowy „Polish Prestige Hotels&Resorts” stale powiększa swoją liczebność, starając się, aby oferta była jak najbardziej komplementarna, zróżnicowana i atrakcyjna dla Gości. Grupa liczy już 37 hoteli w 30 miastach Polski.

 

W lutym br. do grona hoteli „Prestige” dołączył klasycystyczny Hotel*** „Dwór Chotynia”. Dwór wybudowany w 1808 roku i doskonale wpisuje się w ideę kultywowania polskiej tradycji i kultury. W latach 1999 – 2003 został pieczołowicie odrestaurowany przez Jarosława Cybulskiego, znanego i cenionego znawcę win w Polsce.

Dostosowany do potrzeb hotelu i restauracji dwór stał się wyjątkowym miejscem dla tych, którzy cenią ciszę i spokój. Jego zabytkowe wnętrza prezentują najwyższy standard a wysmakowana kuchnia i wyjątkowe wina oraz osobiste zaangażowanie właścicieli w tworzenie ciepłego klimatu zadowolą każdego gościa. Należący do dworu 2 - hektarowy park ze stawem i małą wyspą zapewnią gościom poczucie prywatności w czystym ekologicznym otoczeniu i dostarczą okazji do pieszych i rowerowych wycieczek, wędkowania i grillowania.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *