Usługi dla Twojego biznesu – Nowość na platformie merXu   MATERIAŁ PARTNERA

Docieraj do większej ilości klientów - dzięki nowej kategorii: Usługi!

Od stycznia 2022 roku na merXu dostępna jest nowa kategoria: “Usługi”, w której Usługodawcy mogą prezentować swoją działalność, a Usługobiorcy wyszukać potrzebną usługę we wszystkich kategoriach merXu, czyli Bezpieczeństwo, HoReCa, Przemysł i budowa maszyn, Budownictwo, Narzędzia, Wyposażenie biur i przedsiębiorstw, Chemia i Metalurgia, Ogrzewanie i Hydraulika, Elektrotechnika i Oświetlenie

Zwiększ swoją szansę na dotarcie do większej ilości klientów dzięki merXu!

Dodaj Usługę.

Jeśli prowadzisz działalność usługową na przykład w branży budowlanej, możesz zaprezentować się w odpowiedniej kategorii dodając usługę w zakładce Usługi dla Twojego biznesu > Dodaj usługę. Sprawdź jakie to proste!

Wypełnij formularz.

Po wypełnieniu krótkiego formularza w Panelu swojego konta, Usługa pojawi się na liście Usług w wybranej Kategorii merXu.

Znajdź najlepszego Usługodawcę.

Wszystkie kategorie Usług i poszczególne usługi dostępne są tutaj W wygodny i łatwy sposób znajdź najlepszego Wykonawcę dla potrzeb swojej firmy.

Wygoda kontaktu poprzez czat!

Zainteresowani daną Usługą mogą kontaktować się z Usługodawcą poprzez czat. Daje to możliwość bezpośredniej rozmowy z dostawcą w celu uzgodnienia szczegółów transakcji lub jej finalizacji.

Na merXu obowiązują aktualnie promocji, które dotyczą zarówno produktów, jak i usług.

Premia za pierwszy zakup - merXu zwraca do 1000 PLN za pierwszy zakup,

kasa wraca, robiąc regularnie zakupy na merXu można uzyskać rocznie do 8000 PLN rabatu;

member-get-member, zachęcając innych do robienia zakupów na merXu można odebrać 150 PLN za każde polecenie firmy która dokona transakcji na platformie;

darmowa dostawa - merXu pokrywa koszty transportu miedzynarodowego i krajowego do kwoty 1400 PLN.

Zarejestruj się za darmo na merXu


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *