Ruszył Hampton by Hilton Białystok   OTWARCIA

2 marca otwarty został hotel Hampton by Hilton ze 122 pokojami w centrum Białegostoku zarządzany przez VHM Hotel Management.  To 15 Hampton w Polsce i czwarty hotel zarządzany przez VHM.

Standardowy pokój w dni powszednie kosztuje ok. 350 zł na stronach sieci Hilton, a 380 na Booking.com. Hotel oferuje m.in. pięć sal konferencyjnych, całodobową salę fitness, restaurację, bar, pokoje rodzinne i parking. Wnętrza autorstwa AGK Architekci zaprojektowano w nowoczesnym i jasnym stylu, zgodnie z najnowszymi trendami łączenia przestrzeni do pracy i wypoczynku. Delikatne akcenty dekoracyjne nawiązują do najciekawszych zabytków Białegostoku oraz przyrodniczej i kulturowej różnorodności regionu. – Jesteśmy dumni, że hotel Hampton by Hilton Białystok, obok Hampton by Hilton Old Town Gdańsk oraz Hampton by Hilton Olsztyn, dołączy do portfolio obiektów marki Hilton zarządzanych przez VHM Hotel Management. Tym bardziej że jest to nasze czwarte otwarcie hotelu w dobie pandemii – powiedział Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM Hotel Management. Oprócz trzech Hamptonów VHM dzierżawi też od grudnia ub.r. Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Dyrektorem białostockiego Hamptona jest Daniel Sobkowiak, który w 2019 r. wprowadzał na rynek Hamptona by Hilton w Kaliszu, a wcześnie przez osiem lat pracował w sieciowych hotelach w Szkocji.

Właścicielem hotelu, który powstał w inwestycji Lipowa 41 wraz z osiedlem mieszkaniowym i częścią handlową, jest firma Rogowski Development, największa grupa deweloperska na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Białymstoku i na Podlasiu. W kwietniu w Białymstoku otwarty ma zostać również hotel Mercure z 92 pokojami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *