Górskie Resorty wkraczają nad morze – z Linea Mare w Pobierowie

W Pobierowie powstać ma condohotel Linea Mare z 235 apartamentami. Inwestorem jest spółka celowa stworzona przez Dariusza Surynta, który stoi na czele sieci Górskie Resorty, i szczecińska Grupa TOM. Pokoje sprzedawane są z deklaracją rocznych zwrotów do 7,2 proc. i 10-letnimi umowami najmu.Położony 300 m od plaży 4-gwiazdkowy hotel zaoferuje m.in. strefę Dr Irena Eris Beauty SPA, basen wewnętrzny i zewnętrzny, włoską restaurację, sky bar na tarasie dachowym, salę zabaw i garaż podziemny. Jak można przeczytać na stronie inwestycji: „Jako doświadczony deweloper, który z sukcesem zbudował dotąd osiem kompleksów na południu Polski, Grupa Górskie Resorty wie, co musi mieć obiekt, by spełniał oczekiwania najbardziej wybrednych gości.

Budowa obiektów hotelowych, aparthotelowych, apartamentowych w mariażu z profesjonalnym zarządzaniem to specjalność Górskich Resortów. – Czas na poszerzenie oferty, czas na nowe regiony, stąd teraz inwestycja nad Bałtykiem – mówi Dariusz Surynt”. Latem Linea Mare będzie kompleksem nastawionym na wypoczynek rodzin z dziećmi, ale operator ma też podpisane umowy z niemieckimi touroperatorami, dzięki czemu goście z Niemiec, będąc stałymi klientami kompleksu, mają uzupełnić obłożenie również poza sezonem.

Kompleks zaprojektowany został przez wrocławskie Q2 Studio, które wcześniej przygotowało też inne inne inwestycje Górskich Resortów: Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie, Crystal Mountain w Wiśle czy otwierany w tym roku Element Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju. Jak informuje: „Hotel można podzielić na części ze względu na funkcjonalność: południowe skrzydło o przeznaczeniu apartamentowym, północne – hotelowe i środkową część z usługami uzupełniającymi – hotelową recepcją, lobby barem i restauracją wraz zewnętrznym ogrodem”.

Górskie Resorty to jedna z dziesięciu największych sieci hotelarskich w Polsce, posiadająca ok. 1,9 tys. pokoi i apartamentów w kompleksach w Karpaczu, Łomnicy, Szklarskiej Porębie i Wiśle. Grupa TOM zajmuje się pozyskiwaniem surowców wtórnych. W wiosce Pobierowo powstają już: największy hotel w Polsce – Gołębiewski z 1,1 tys. pokoi (otwarcie pierwszej części latem) oraz condohotel Pinea Resort ze 156 pokojami, a w tym samym kompleksie planowany jest Hilton Garden Inn ze 176 pokojami.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *