Satoria Group wspiera Ukrainę i uchodźców z Ukrainy   SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Satoria Group  od momentu wybuchu wojny na Ukrainie solidaryzuje się z Ukrainą i włącza w działania mające na celu pomoc i wsparcie. Zapewnia bezpłatne zakwaterowanie i konkretną pomoc materialną dla ukraińskich rodzin swoich pracowników.

- Reagujemy według opracowanego planu i staramy się do każdego podchodzić indywidualnie. Jeśli zachodzi taka potrzeba pomagamy w zakwaterowaniu i oferujemy wsparcie materialne. Nikogo nie pozostawiamy samemu sobie – mówi Michał Świgost, dyrektor sprzedaży i marketingu Satoria Group.

Satoria blisko współpracuje z Urzędem Miasta w partnerstwie z firmą Capital Park, która jest właścicielem m.in. dzierżawionego przez VHM Hotel Management - spółkę córkę Satorii Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town.

- Razem z powołaną grupą koordynatorów dokładamy wszelkich starań, aby przy kooperacji z naszymi partnerami efektywnie pomóc tym, którzy tej pomocy aktualnie potrzebują najbardziej. Ponadto jesteśmy w bieżącym kontakcie z Warszawską Organizacją Turystyczną, aby wypracować wspólny kierunek pomocy razem z jej wszystkimi aktywnymi członkami. Oczywiście, pozostajemy w kontakcie z Biurem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM Warszawa w sprawie pilnych potrzeb noclegowych. Nasze aktualne zasoby pomocowe tylko w samej Warszawie to nawet 6 tysięcy noclegów miesięcznie - wylicza Michał Świgost. - Nasze bezpośrednie działania to również zbiórki pomocowe organizowane przez pracowników i przyjaciół Satoria Group, czego przykładem jest akcja organizowana dla studentów jadących bronić Kijowa. Na parkingu przed naszym hotelem, Best Western Portos zbieramy dla nich  najpotrzebniejsze artykuły.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *