IHG dołącza do grona Partnerów konferencji HIT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

IHG, jedną z wiodących światowych firm hotelarskich, została Partnerem Srebrnym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2022. To największe w Polsce i CEE forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 23 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

W portfolio IHG znajduje się 6000 hoteli i kurortów na całym świecie, działających pod 16 markami w tym: Intercontinental, Indigo, Voco, Crowne Plaza, Holiday Inn, czy Staybridge. Jest takkże właścicielen wiodącego programu lojalnościowego IHG Rewards Club, który ma ponad 100 milionów zarejestrowanych członków. 

Hotel Investment Trends Poland & CEE to organizowane przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie rokrocznie stanowi platformę gromadzącą czołowych inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, funduszy inwestycyjnych i banków, a także architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Konferencji towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *